Slávnostné uvítanie detí do života

Svet má mnoho skvostov a pokladov, niet však väčšieho pokladu, akým je ľudský život – človek – dieťa. V stredu 17.10.2018 sme sa zišli v priestoroch obradnej siene, aby sme medzi nami privítali naše novonarodené deti a spolu precítili veľkú chvíľu naplneného životného šťastia.

Na slávnostné uvítanie detí do života bolo pozvaných 12 ratolestí: Eliška Dočárová, Ema Rigová, Zara Senčáková, Matúš Janda, Martin Malagola, Terézia Chudejová, Tobias Lučan, Ondrej Žilinčár, Pavol Ježík, Filip Sloviak, Alex Masaryk, Alžbeta Cigáňová.

Prítomným sa prihovoril starosta obce, p. Martin Pavlík a rodičom zaželal, aby svojmu dieťatku dávali svoju rodičovskú lásku a starostlivosť tak, aby ich šťastie bolo znásobené v budúcnosti jeho láskavým a starostlivým vzťahom voči nim. Slávnostnú atmosféru obohatili krásnym kultúrnym programom deti z materskej školy pod vedením p. Zuzany Kubačkovej. Prítomné mamičky sa zapísali do Pamätnej knihy a z rúk starostu obce si prevzali ružu a finančný dar.
Rodičom a ich drobcom ešte raz želáme veľa zdravia, lásky, porozumenia a drahocenného rodinného tepla, nech deti prežijú radostné detstvo.

{gallery}2015/2016/FOTOGALERIA/2018/uvitanie{/gallery}

Dátum vloženia: 17. 10. 2018 8:00