Slávnostné uvítanie detí do života

Slávnostné chvíle z príležitosti uvítania detí do života zažili rodičia spolu so svojimi ratolesťami 9. októbra 2017 v obradnej sieni Obecného úradu v Makove. Starostovi obce, Martinovi Pavlíkovi, boli matrikárkou predstavené deti, ktoré sa narodili za posledný rok a majú trvalý pobyt v obci.

Symbolickou bránou vošli do nášho sveta Daniel Kułaga, Matúš Dočár, Timea Čarnecká, Matej Babiš, Samuel Cigáň, Michal Žilinčár, Terézia Lieskovanová, Matúš Sloviak, Šimon Knižka, Tobias Antálek, Timotej Dybala, Pavol Lučan, Lukáš Stopka, Jakub Dočár, Anna Dikošová, Tomáš Kulla, Samuel Gajdoš, Mellisa Moravčíková, Július Čupák.

Po úvodnej básni a predstavení sa prítomným rodičom, starým rodičom a detičkám prihovoril starosta obce. Vo svojom príhovore podotkol, že niet lepšej výchovy, ako je dobrý osobný príklad rodičov, ako je výchova v podmienkach zdravej rodiny, v ktorej vládne láska, vzájomné porozumenie a podpora. Na záver rodičom poprial veľa zdravia, rodinnej pohody, rodičovskej radosti z ich detí a veľa trpezlivosti pri ich výchove.
Program obohatili a spestrili svojim milým vystúpením aj deti z materskej školy, pod vedením p. Zuzany Kubačkovej.
Pre spomienku na slávnostný deň sa rodičia podpísali do pamätnej knihy a prevzali si finančný a kvetinový dar.
Rodičom ešte raz prajeme, aby pri výchove ich ratolestí mali čo najviac radostných dní, aby spoločne v zdraví prežili najšťastnejší život.

Dátum vloženia: 16. 10. 2017 8:00