Menu
Obec Makov
ObecMakov

Spustili sme pre vás nové webové stránky!

Pani Anna Fabšíková oslávila krásne jubileum – 90 rokov

Pani Anna Fabšíková oslávila krásne jubileum – 90 rokov

Roky idú, máme ich každým dňom viac, aj spomienok, čo presvecujú tvár, keď sa človek vracia a spomína... Krásneho životného jubilea – 90 rokov sa v nedeľu 14. júla dožila naša spoluobčianka p. Anna Fabšíková z Makova 260.

Pri tejto príležitosti jej bol zablahoželať aj starosta obce, p. Martin Pavlík, ktorý jej poprial do ďalších rokov šťastný a pokojný život s pevným zdravím. Dni doterajšieho jej života boli radostné, ale aj popretkávané starosťami a žiaľom. Mnoho prekážok si musela prekonať a veru aj veľmi veľké žiale prežiť. Sú však okamihy, na ktoré rada spomína a o ktorých hovorí s radosťou. Pani Fabšíková sa ochotne podelila o svoje spomienky aj z najútlejšej mladosti, o zaujímavé spomienky z rokov vojnových a o mnohé ďalšie z jej života, ktorých má v pamäti vďaka svojej neskutočnej mysle veľa.

V živote človeka sú okamihy, keď si uvedomujeme, čo znamenajú roky....i jeseň života. Nech je jeseň života p. Fabšíkovej krásna a pokojná. Nech je popretkávaná zdravím, radosťou a potešením z najbližších.

Dátum vloženia: 22. 7. 2019 8:00
Dátum poslednej aktualizácie: 7. 1. 2022 21:23
Autor: Správca Webu

Poďte triediť jedlé oleje

Počasie

dnes, sobota 2. 7. 2022
slabý dážď 21 °C 14 °C
nedeľa 3. 7. takmer jasno 29/13 °C
pondelok 4. 7. oblačno 31/16 °C
utorok 5. 7. slabý dážď 20/16 °C

Geoportál obce

Virtuálny cintorín

cintorin.sk

Spolky a organizácie

Festival česko-slovenského filmu pod širým nebem

Fond malých projektů - loga