Originálny darčekStredajšie dopoludnie sa zdalo celkom obyčajné. To sme ešte netušili, aké prekvapenie na nás čaká. Keďže sa naše babičky radi parádia, vyhoveli sme ich želaniu a na pracovnej terapii sme sa venovali výrobe náramkov a náhrdelníkov. Dokonca sa k nám pridali aj deduškovia. Bola radosť pozerať sa na ich zručnosť, na pekné a najmä vkusné výrobky. 
Spoza okna nás hrialo slniečko keď sa zrazu spopod okien jedálne začal ozývať detský džavot. Neverili sme vlastným očiam! Na záhrade sa to hmýrilo deťmi z našej MŠ. Malilinkáči, malkáči aj veľkáči sa pripravovali na svoje vystúpenie. Spievali, recitovali aj tancovali a to všetko pod oknami na záhrade za plotom. Dokonca priniesli aj darčeky. Dva veľké vlastnoručne vyrobené koše ovocia a zeleniny. Seniori sa spoza okien, so slzou šťastia a úsmevom na tvári tešili z nečakanej návštevy.
Ďakujeme Vám pani učiteľky aj Vám deti za ORIGINÁLNY darček. Vážime si, že ste nezabudli na našich starkých a napriek obmedzeniam našli spôsob ako im poblahoželať k ich októbrovému sviatku. Vaše koše zdobia našu jedáleň a budú nám pripomínať dnešný krásny sviatočný deň.