Náš kultúrny dom bol dejiskom vystúpenia žiakov základnej školy a materskej školy a tiež žiakov základnej umeleckej školy. Mamy staré mamy, príbuzní a hostia si prišli na svoje. Bolo to veľmi milé a vydarené dielko, ďakujem pani riaditeľke, pedagógom a účinkujúcim.