Predsedníčka ŽSK Erika Jurinová odovzdávala ocenenia

Predsedníčka ŽSK Erika Jurinová odovzdávala ocenenia  1

Žilinský samosprávny kraj ocenil 116 pracovníkov sociálnych zariadení spomedzi všetkých (obecných, mestských, župných, neštátnych) zariadení v našom kraji.

Napriek riziku ohrozenia vlastného zdravia pôsobili a zotrvali v pomoci najohrozenejším a najzraniteľnejším skupinám obyvateľstva v našej spoločnosti.
 Museli zvládať stres, napätie a úzkosť nielen za seba, ale i za klientov. Najmä vďaka pracovníkov sociálnych služieb prežívali ľahšie neznámu situáciu okolo koronavírusu. Viacerí z nich si prevzali ocenenia, ktoré sú dôkazom vďačnosti.
Medzi ocenenými bola aj vedúca ZPS (Zariadenia pre seniorov) Makov p.Mgr.Martina Dodeková. Samozrejme toto ocenie patrí aj celému kolektívu ZPS za skvelý prístup a nasadenie počas pandémie Covid-19.
Slávnostné odovzdávanie ocenení sa uskutočnilo v Slovenskom komornom divadle v Martine.

Dátum vloženia: 25. 5. 2022 10:36
Dátum poslednej aktualizácie: 25. 5. 2022 10:41