Vodohospodár Makov spol. s r.o.

Káblová televízia Telekomunikačná sieť v obci Makov je vybudovaná ako zemná metalická infraštruktúra, ktorá žiaľ nebola uložená v chráničkách. Je to sieť budovaná ako jednosmerná, preto nie je možné v jej súčasnom stave prevádzkovať internet. Celkovo je možné sieť zhodnotiť ako morálne zastaralú, ktorej technický stav je nevyhovujúci a vzhľadom na jej zemné uloženie nie je možné túto sieť modernizovať ani zabezpečiť jej spoľahlivé fungovanie.   

 

Zmena parametrov vysielania Eurosport 1, Eurosport 2Oznamujeme abonentom káblovej televízie zmeny parametrov tv kanálov Eurosport 1 a Eurosport 2. Z uvedeného dôvodu je potrebné si v digitálnom rastri ručne doladiť novú frekvenciu 370 000 MHz, prenosová rýchlosť 6900, QAM 128. Oba tv kanály zároveň vypadli z analógového rastra, pričom táto zmena ovplyvnila tv kanál Discovery,

dsds

digi

STREAM 1 : TV programy: JOJ Plus HD, Nova Sport 1 HD, TV JOJ HD, JOJKO
Frekvencia: 297 000 MHz
QAM: 128
Prenosová rýchlosť: 6 900

 

t Informácia k zvýšeniu ceny za káblovú televíziu

 

Spoločnosť VODOHOSPODÁR MAKOV spol.  s r. o. oznamuje abonentom káblovej televízie, že na základe uznesenia obecného zastupiteľstva č. 63/2019 zo dňa 27.2.2019 sa mení výška poplatku za prevádzku a údržbu káblovej televízie nasledovne: